If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

IO jsou s Kane & Lynch 2 spokojení

Kontroverzní hodnocení očekávali.

IO Interactive tvrdí, že jsou s reakcemi na Kane & Lynch 2: Dog Days spokojení a to i navzdory velmi různorodým recenzím a rozptylu v hodnocení.

„Řekl bych, že jsme spokojeni s tím, jak se nám nakonec Kane & Lynch 2 povedl. Bylo to přesně tak, jak jsme si jej představovali.“ Řekl mluvčí studia, Tom Stratton.

Kane & Lynch 2 má za poslední dobu zřejmě největší rozptyl v hodnocení od kritiků. Hra dostává známky z obou stran hodnotícího spektra. Například Destructoid jí udělil 1.0 z 10, anglický Eurogamer 4/10, my jsme hodnotili 6/10 a nejvyšší hodnocení si odnáší z Oficiálního Xbox Magazínu z Anglie, kde dostal 9/10. Co na to říkají IO?

„Nemyslím si, že jsou nějaké jiné hry, které by takhle extrémně a rovnoměrně rozdělily hráče a kritiky na dva tábory. Hra dostává jak nejnižší, tak nejvyšší známky. Takhle by to ale asi mělo být, když jdete novou cestou a nevytváříte jen další kopii úspěšného produktu.“ Dodává Tom.

Prodejně na tom Kane & Lynch 2 zatím není nijak pohádkově, ale ani vyloženě špatně – všechny verze hlásí dohromady zhruba dvě stě tisíc kopií celosvětově. Prvního dílu se přitom prodalo jen na konzole 1.4 milionu kopií.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Kane & Lynch 2: Dog Days

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments