If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čistěte harddisky, přichází Mega Warfare

Asi nový rekord? A pročpak?

130 gigabajtů. Přesně tolik volného místa budete minimálně (!) potřebovat k instalaci PS4 verzí Call of Duty: Infinite Warfare (Alza.cz) a Modern Warfare Remastered.

Tedy více než pětinu kapacity původního 500GB modelu konzole PlayStation 4. Pokud nám paměť dobře slouží, jedná se o nový rekord, kterým se asi nikdo chlubit nebude.

Vyplynulo to z obrázku krabičky, kterou už nyní dává zákazníkům s předobjednávkou francouzský obchod Micromania. Uvnitř ještě není disk Infinite Warfare, pro ten se budou muset vrátit až 4. listopadu, v den oficiálního vydání. Už nyní ovšem mají nárok na kampaň Modern Warfare Remastered přes unikátní kód k downloadu (40GB) nalézající se uvnitř (mulťák bude možné hrát až v listopadu).

Samozřejmě, tento rekord je dán hlavně tím, že se jedná o balíček dvou vzájemně provázaných her, jak si Activision tvrdošíjně usmysleli a spoustu lidí naštvali (ani jedno bez druhého nespustíte), že nelze předělávku klasiky pořídit samostatně.

V tuhle chvíli netušíme, proč mají hry takovou šílenou velikost. Pokud to není spoustou zahrnutých herních režimů vč. Zombies atd., je klidně možné, že za to mohou grafické podklady ve vyšší kvalitě pro hraní v rozlišení 4K na budoucí konzoli PlayStation 4 Pro. Jen moc nechápeme, proč je tolik místa vyžadováno po všech hráčích.

Z krabičky jsme se jinak dozvěděli jména všech studií zapojených do vývoje obou her: vedle Infinity Ward to byli Raven, Certain Affinity, Beenox a High Moon Studios (tvůrci Transformers).

Níže ještě nahrávka celé mise Charlie Don't Surf z MW Remastered od Kotaku:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments