If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co bude EA Sports Football Club?

Spojí fotbalové fandy a FIFU 12.

EA na své noční tiskovce představili službu EA Sports Football Club, která fotbalové fanoušky z celého světa spojí na jedné platformě úzce provázané s nadcházejícím simulátorem FIFA 12. "EA Sports Football Club propojuje hráče v reálném fotbalovém světě, neustále je zásobuje novým obsahem a umožňuje lidem podporovat jejich oblíbené kluby během skutečných akcí, kontaktovat přátele či soutěžit s milióny hráčů kdekoli na světě," píše se v české tiskovce.

EA SPORTS Football Club umožní fanouškům a hráčům FIFA 12 sledovat neustále se měnící statusy, pořadí a postupy ve hře. Vůbec poprvé se úplně vše odehrává přímo v EA SPORTS FIFA 12 a soutěže s přáteli včetně jejich hodnocení mají vždy význam. Počítá se každý zápas kdykoli v průběhu sezóny a vítězství přinášejí zkušenostní body i vylepšení vašeho statusu.

Úspěchy či neúspěchy přátel, vývoj jednotlivých soutěží a statusy soupeřů lze sledovat na portálu easportsfootball.com. Sdílení a porovnávání výsledků pak umožňuje propojení se sociálními sítěmi, například Facebookem.

EA SPORTS Football Club rovněž podporuje oddanost fanoušků k jejich oblíbenému klubu prostřednictvím funkce Support Your Club (Podporuj svůj klub), která představuje jakýsi středobod EA SPORTS Football Club. Zde fanoušci reprezentují svůj tým a v ligové tabulce Support Your Club mohou za získané body posunout svůj klub výše v pořadí nebo ho zachránit před sestupem. Virtuální ligové tabulky se každý týden smažou a vzniknou nové výzvy.

Fanoušci budou s fotbalem svázáni více než kdykoli předtím. Příběhy z reálného světa ovlivní vývoj v EA SPORTS Football Club a hra tak bude neustále aktuální. Na hráče čeká možnost znovu si zahrát skutečné fotbalové zápasy v rámci různých výzev a EA SPORTS Football Club bude neustále zásobován novým obsahem.

EA SPORTS Football Club bude k dispozici jako bezplatná služba pro FIFA 12 ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360®, počítačový zábavní systém PlayStation®3 a PC od letošního podzimu, kdy hra zamíří do prodeje.

FIFA 12 - E3 2011 trailer
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments