If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak bude fungovat vylepšování v Need for Speed: Rivals

Budou dvě různé verze s vedlejšími misemi.

Vývojáři Ghost Games se rozhodli odpovědět hráčům na otázky týkající se vašeho vylepšování v chystaném Need for Speed: Rivals. Bude třeba jezdit závody pořád dokola? Bude mít vylepšování nějakou maximální hranici? Na vše odpověděli.

Maximální dosažitelná hranice vylepšování ve hře skutečně bude, ale funguje jinak než u Hot Pursuit, protože ve hře jsou hratelné dvě rozdílné kariéry - můžete hrát za policisty nebo závodníky.

"V každé kariéře jsou tři sety úkolů pro policisty a zkoušky pro závodníky," prozradili v blogu na oficiálních stránkách. "Příběhová linka vás posouvá hrou, ale jak si vybíráte tyto úkoly a zkoušky, to je zcela na vás. Pro policistu jsou úkoly jako hlídkování, Enforcer nebo Undercover. Jako závodník se jménem Zephyr soutěžíte v závodech, můžete se účasnit honičky s policisty nebo jezdit na čas."

Až dokončíte hlavní příběh, můžete se pak vrátit a plnit vedlejší úkoly, které jste neudělali během hraní.

Hra vám neustále také měří vaší maximální rychlost nebo vzdálenost doskoků na různých tratích. Poprvé v sérii hlídá také čas, za který plníte jednotlivé úkoly, takže se můžete vracet a neustále se vylepšovat.

Když navíc splníte různé úkoly, dostáváte za odměnu nová vozidla, se kterými můžete všechno projíždět znovu.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles