If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak bude vypadat hra Saw II

Pomalu mizí celá akční část.

Na Comic Conu byla představena hra Saw II: Flesh And Blood, další herní díl vycházející z populární filmové série. První díl se příliš nepovedl (naši recenzi si můžete přečíst zde), takže jaký bude další?

Jak se zdá, vývojářský tým Zombie Studios dal do pozadí akční část hry a místo toho se spíš zaměřili na puzzly. Což je jen dobře, protože akce byla v jedničce hodně nepovedená. Tentokrát, když narazíte na nějakého nepřítele, ho nemůžete ani zabít, ale musíte nějak udělat, aby zemřel vlivem prostředí. Třeba ho nalákat do výtahové šachty.

Na začátku hry se probudíte jako Michael, na hlavě máte zařízení a musíte si v oku od něj najít klíč (pro rýpání se v oční bulvě používáte analogovou páčku). Jakmile se z něj dostanete, vejdete do další místnosti, v zrcadle zjistíte, že máte na sobě vytetované logo a podle něj pak musíte složit na zemi kruhy, abyste se dostali dál. A hádanky budou postupem hry samozřejmě čím dál tím těžší.

Spousta situací jako utíkání z pastí a akční pasáže jsou řešeny QTE - Quick Time Events, tedy mačkání konkrétních tlačítek v určitou chvíli. Tak se například vyhnete padajícímu stropu nebo pasti podobné gilotině.

Saw II: Flesh and Blood by mělo vyjít pro PS3, X360 a PC koncem roku 2010. Pravděpodobně někdy v období, kdy půjde do kin sedmý filmový díl Saw s názvem Saw 3D, což je 29. října 2010.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles