If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak dlouho vydrží Dishonored 2 a Detroit?

Odhady hodin.

Do diáře každého E3 reportéra s předem připravenými univerzálními otázkami na vývojáře patří i tahle klasická. A co naplat, že už dávno nedává smysl, když se hry větví nebo je možné je hrát rozličnými způsoby, nehledě na to, že každému trvá hraní různě dlouho.

Designér Harvey Smith ze studia Arkane byl takto nucen střílet od boku délku listopadového Dishonored 2 (Alza.cz): "Pokud jednička trvala většině lidí něco mezi 8 až 12 hodinami, dvojka bude někde mezi 12 až 20 hodinami". Nevíme však, jestli do toho počítá průchod s jednou postavou (pravděpodobné) nebo zda jde o součet za obě (12 minut hraní).

David Cage, mozek Quantic Dream, musel čelit podobnému dotazu i u sci-fi adventury Detroit. Podle něj bude zhruba stejně dlouhá jako Beyond či Heavy Rain, to znamená standardních 8 až 10 hodin.

"Rozdílem se ale stane, že tato hra bude více znovuhratelná (viz i E3 demo se šesti konci). Doporučuji dotáhnout každé hraní až do konce, než se vrátíte zpět a budete zjišťovat, jaké konsekvence má nějaké jiné rozhodnutí," uvedl. Co se týče Game Over, to se v Detroit prý konat nebude - daná postava prostě zemře a pokračujete dál s těmi dalšími.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments