If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak dlouho zabere dohrání The Last of Us?

Záleží na vašem stylu.

Zbývá už jen málo oblastí, které by mohly ohrozit vysoký potenciál The Last of Us. Například pokud by vyšlo najevo o krátké délce, chybách zabraňujících v dohrání či nenaplněných slibech jako u Aliens, ačkoli to od Naughty Dog neočekáváme.

Jejich komunitní manažerka v rozhovoru pro EvolveEnt prozradila, jak dlouhá bude singleplayerová kampaň The Last of Us. Podobné údaje bývají málo vypovídající u otevřenějších her typu BioShock či Dishonored, které se dají proběhnout za okamžik, ale u příběhového, spíš lineárního zážitku svou hodnotu mají.

"U The Last of Us rozhodně cílíme minimálně na 12 hodin hraní, možná 12 až 16 hodin podle toho, jak se na to díváte. Hodně záleží na stylu vašeho hraní. Buď můžete hrát pomaleji a řešit situace opatrným plíživým způsobem, nebo odlišně. Také sehraje roli, jestli chcete prozkoumat prostředí a odklízet zbytky, což také zvýší herní dobu."

Tato hra pro PS3 byla nedávno odložena na polovinu června, demo se pro majitele God of War: Ascension objeví 31. května.

Tagged With

Comments