If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak dopadl Resident Evil 7 v zahraničních recenzích?

Všichni jsou vesměs nadšení.

Naší recenzi Resident Evil 7 jste si již mohli přečíst, ale jak se na hru dívají zahraniční média? Nadšeně.

Polygon udělil hře ve své recenzi známku 9 z 10. "Těžko říct, zda RE7 bude v budoucnu stejnou klasikou jako první díl nebo Resident Evil 4. Ta hra sama o sobě je ale excelentní a posouvá sérii do nových směrů," píší. Server EGM udělil 95 procent a podle nich jde o "nejlepší Resident Evil za několik posledních let. Mistrovsky propojuje západní a východní horory ve skutečně děsivém balení, které rádo také odkazuje ke kořenům série".

Destructoid udělil hře dokonce známku 100 procent. "Resident Evil 7 je dalece za mým očekáváním," píše autor. "Mám pocit, že se díváme na instantní klasiku." Game Informer udělil hře 85 procent a říkají, že "Capcom úspěšně znovuuvedl Resident Evil". "Tato nová verze nedosahuje stejných výšin a herních inovací jako tehdy Resident Evil 4, ale je vítanou změnou v sérii a také skvělý vstup dosérie pro nováčky."

Giant Bomb dal hře také 80 procent a píší, že RE7 rozhodně patří k nejlepším dílům celé série. Nejhůře hru hodnotí VideoGamer 7/10, kde píší, že "finální sekce se změní ze survival hororu na nemotornou lineární střílečku".

Resident Evil 7 na PC, PS4 a Xbox One si můžete koupit na Alza.cz.

Comments