If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak funguje mód Crosshair z Battlefield Hardline?

+ motivace pro Heist mód v betě.

Je popisován jako nejvíce hardcore režim ze všech kompetitivních. V dnes odhaleném Crosshair totiž stoupne obtížnost a všichni musejí více riskovat, když vědí, že po jejich smrti už nedojde k opětovnému respawnu na mapu, což může zbylým parťákům přidělat práci.

Díky pouze tříminutovému limitu bude potřeba zlikvidovat soupeře co nejrychleji. Pětice kriminálníků a pětice policistů začne na opačném konci mapy, bez jakýchkoli dopravních prostředků. Cílem bude zabít VIP osobu ovládanou hráčem, tedy šestého člověka na straně policie, navíc vybaveného pistol.

To se může zdát jako výhoda, že jich je o jednoho více, ale kriminálníkům zase stačí zabít VIP, než se dostane do únikového bodu, a tím vyhrají (nemusejí tedy zabít všechny policisty). Více o módu Crosshair na IGN, o ostatních módech (Conquest, Team Deathmatch, Heist, Blood Money, Hotwire, Rescue) potom v novém přehledu na homepage.

Tvůrci hry jinak motivují k obsažení dalšího Heist módu do plánované únorové bety tím, abyste dosáhli společně s ostatními dvou miliard bodů v Battlefield 4 Rush módu mezi 21. - 24. lednem.

Comments