If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak funguje ochrana Zaklínače 2?

CD Projekt to objasnil na konferenci.

Polský CD Projekt dnes uspořádal konferenci, kde zveřejnil podrobnosti o fungování protipirátské ochrany v Zaklínači 2. Bude obsahovat systém SecuRom, který vyžaduje jednorázovou aktivaci. Po instalaci se stáhne padesátimegový soubor z internetu, ale od té doby už připojeni být nemusíte.

Počet instalací hry omezen nebude, jen ji smíte mít nainstalovanou maximálně na pěti počítačích souběžně. Tato popisovaná ochrana bude pouze v krabicové verzi Zaklínače 2, zatímco pro tu digitálně distribuovanou (např. z GOG.com) platí slib, že bude bez jakékoli DRM.

Hráči jinak mají mít volitelnou možnost registrace, za níž obdrží spouštěč hry s posledními novinkami, aktualizacemi, zdarma šířenými přídavky a také s ostatními jazykovými balíčky ke stažení (angličtina, francouzština, polština, ruština).

A když je řeč o jazykových mutacích, vězte, že celosvětově vyjde pouze jediná verze Zaklínače 2, která bude kompletně necenzurovaná. Proto v některých zemích ponese nejvyšší možné věkové doporučení, za což může četný výskyt sexu, drog a násilí.

Poslední informací z konference je ta o možnosti importování uložené pozice z prvního dílu, ale o tom už víte ze středečních dojmů. Mimochodem, tento týden ještě Eurogamer se Zaklínačem 2 zdaleka neskončil...

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments