If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak funguje přenos Xbox Live účtu mezi regiony?

Microsoft ho přiblížil.

Uživatelům služby Xbox Live bylo nedávno umožněno přesunout jejich účet do odlišného regionu a Microsoft k tomu dodatečně poskytnul bližší informace o principu fungování této funkce.

"Novinku ocenění především lidé, kteří se plánují dlouhodobě přestěhovat mimo region, ve kterém mají účet registrován. Migration Tool poslouží také uživatelům s účtem registrovaným v jiném regionu, než ve kterém žijí, protože dříve byli kvůli dostupnosti Xbox LIVE nuceni si svůj účet založit v jiné zemi," píše se v tiskové zprávě.

Hlavní vlastností nově dostupného nástroje pro migraci je automatizace. Po výběru regionu, do kterého byste chtěli přenést svůj účet, budou automaticky přenesena i všechna data spojená s dosavadním účtem, tedy zbývající dny Zlatého členství, získané Gamerscore a achievementy, a také zakoupené Microsoft body.

Migrační nástroj slouží pouze k přesunu účtu do regionu, ve kterém se uživatel vyskytuje. Většina aplikací je kromě regionálního nastavení chráněna také IP protokolem, který kontroluje zemi, ze které se připojujete. Přenést svůj účet do jiného regionu je možné jednou za tři měsíce.

Přenést účet lze na této adrese.

Tagged With

Comments