If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak je to s cenou za APB?

Zdarma je pouze minimální část.

Očekávaná MMO pro PC a X360 nebude tak úplně zdarma, jak se snažili tvůrci naznačit. Zdarma bude pouze nejméně podstatná část hry.

Herní plocha totiž bude rozdělena na tři oblasti a za vstup do dvou z nich se už musí platit. Zdarma bude pouze Social District, kde se nacházejí bary, hospody, diskotéky a spousta dalších míst, které se budou navíc postupně doplňovat. Jsou zde také obchody, kde si můžete upravovat a nakupovat nové oblečení, vozidla, vytvářet tetování a další věci.

Zajímavější jsou ale Financial District a Waterfront District, kam už jsou přístupy placené. Ve Financial District už plníte questy, střetáváte se s protivníky a jelikož jde o centrum města, počítá se zde spíše s bojem na blízko. Waterfront je také akční oblast, ale je to více otevřená oblast města.

A jak je to tedy s cenou? Musíte si zakoupit takzvané RTW points - 200 takových bodů vás vyjde v přepočtu zhruba na 125 korun. 400 bodů stojí 250 korun atd. Pro vstup do placených částí si můžete předplatit 20 hodin, měsíc, 90 dní nebo celý rok. Pokud budete chtít platit přístup měsíčně, vyjde vás APB na docela obstojných 250 korun za měsíc.

Comments