If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak se hraje DOOM Eternal na chytré ledničce

Kuriozita.

Streamovací služba Project xCloud je něčím, o čem Microsoft strašně rád mluví a vychvaluje ji do nebes, protože to konkurenční PlayStation nemá, ale v praxi ji asi využívá minimum lidí. Protože kdo by také lákalo hrát nějaké komplexní dlouhé hry na cestách v MHD z cloudu na relativně malém mobilu...

Uplatní se nicméně pro různé kuriozity, jako je právě tato. Připomíná to dřívější pokusy o hraní starých dílů této série na těhotenském testu či mikrovlnce.

Někoho napadlo, že by nemuselo být špatné zahrát si březnovou first-person střílečku DOOM Eternal na chytré lednici od Samsungu.

Tento uživatel Instagramu jménem Richard Mallard proto nahrál androidí verzi aplikace Xbox Game Pass do ledničky namísto mobilu, připojil xboxový ovladač a vesele se pustil do hraní jednoho z úvodních levelů.

Pravda, není to úplně dokonalé, nesedí poměr stran a je tam kus zbytečně nevyužitého místa, ale samotná hra běží z cloudu velmi hladce. Stejnému člověkovi se povedlo tímto způsobem rozchodit také Gears 5, což natočil zde.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments