If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak si stojí Firewatch v zahraničních recenzích? Velká nadšení...

Hra je již k dispozici na PC, Linux a PS4.

Firewatch, první hra studia Campo Santo, byla v zájmu fanoušků od svého oznámení. Teď už je venku a objevují se první recenze. Nadšené recenze, je třeba dodat.

Jde o moderní adventuru, která si půjčuje věci z Telltale, ale zároveň vše také inovuje. Hrajete v ní za Hanka, člověka hlídajícího v osmdesátých letech ohně po velkých požárech v Yellowstone, který zároveň utíká osobním problémům.

GameSpot dal hře známku 7/10, což je jedna z nejnižších, která hra dostává. "Je škoda, že Firewatch není tak dobrá jako mysteriózní hra, protože je skvělá ve všech dalších aspektech. Má chytlavý svět, chytrý design a jedny z nejlépe napsaných postav ve hrách. Příběh je vlastně sekundární a hlavní je vztah mezi Henrym a Delilah."

Polygon udělil hře 8.5/10 a píší: "Pokud existuje ve hrách nějaký ekvivalent knihy, kterou nemůžete odložit, je to tahle. Je pro všechny, kteří mají ve hrách rádi příběh." Stejnou známu udělil hře také PC Gamer. "Dech beroucí cesta do krásné, atmosférické divočiny s dojemným příběhem, který ne vždy úplně funguje."

Známku 9/10 udělilo IGN. "Jde o jednu z nejlepších příběhových her z první osoby a ukazuje nám, co všechno jsou příběhově hry schopné vytvořit."

VideoGamer dal hře 8/10 a píší, že "Firewatch působí jako přirozená a chytrá evoluce adventur, která nabízí volby bez tolika omezení".

Tagged With

Comments