If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak si stojí v zahraničních recenzích Dark Souls 3? Povedlo se?

Všichni se shodují, je to opět bomba.

Embargo na recenze na Dark Souls 3 skončilo a internet tak zaplavují názory profesionálních recenzentů ze světa. Jak uzavření trilogie světoznámé těžké RPG série dopadlo?

Velmi dobře. Nejnižší hodnocení má hra na Polygonu a stejně jde o známku 7/10. "Dark Souls 3 zůstává fascinujícím zážitkem, ale slabosti jsou mnohem více vidět." V textu si také autor stěžuje, že ho nečekalo příliš mnoho překvapení, ale fanoušci budou spokojení.

GameSpot udělil známku 8/10. "Tohle je esence Dark Souls 3: momenty pochybností se střídají s velkou odměnou. Cesta může být kamenitá, ale na konci vás čeká trůn."

Game Informer dal hře vysokou známku 93 procent. "Dark Souls 3 úspěšně replikuje formulku ze Souls her - úžasné souboje s bossy, skvěle sestavené prostředí plné tajemství a precizní soubojový systém. Pokud jste nikdy sérii nehráli, jde o skvělý titul pro začátek, protože vás na začátku trochu vede za ruku. Pokud už sérii znáte, zjistíte, že From Software to pořád umí."

Server IGN udělil hře známku 9.5/10. "Pokud jde skutečně o poslední díl ze série, je to hodnotné rozloučení." Jediné, na co si stěžují je fakt, že na PS4 verzi občas padal framerate a nejsou jediní, kdo měl tento problém.

PC Gamer dal také vysokou známku, 94 procent. "Rozprostřený design levelů, napínavé souboje a mistrovské nepřímé vyprávění dělají z Dark Souls 3 nejlepší Souls hru."

Dark Souls 3 vychází 12. dubna na PC, Xbox One a PS4 a předobjednat si hru můžete na Alza.cz.

Comments