If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak si v DiRT 4 vygenerujete tratě?

Přelomová funkce + speciálky.

Jednoduchým stiskem tlačítka si hráči červnových rallye závodů budou moci vygenerovat prakticky neomezený počet tratí na vyžádání. Jak známo, má jít o přelomovou vlastnost DiRT 4, která prý změní způsob, jak se hraje, i zabrání učení se stávajících zatáček nazpaměť. Více o tom povídají profesionální jezdci v novém vývojářském deníčku:

Na této funkci "Your Stage" pracují v Codemasters už od roku 2011, kdy vypustili DiRT 3. Hráči tak pokaždé zažijí vzrušení, že jedou něco nového, čerstvého, co ještě neznají. Tento generátor tratí má fungovat ve všech prostředích ve hře - Austrálie, Španělsko, Michigan, Švédsko a Wales. Nebudete-li s výsledkem spokojeni, lze vše vygenerovat znovu, v opačném případě zase nasdílet s přáteli.

"Až to působí navenek velmi snadno, na pozadí se generování tratí řídí mimořádně složitými pravidly a algoritmy, které tratě dávají dohromady. V minulosti jsme si nedokázali ani představit, že bychom tolik tratí někdy dokázali vytvořit," dodal šéfdesignér Paul Coleman.

Distributor Koch Media jinak oznámil tzv. Day One edici DIRT 4 (Alza.cz), která bude obsahovat exkluzivní vůz Hyundai R5, unikátní událost a ikonu. Existovat bude i Special edice navíc s Team Booster Packem se speciální nabídkou týmu, bonusy za personál a zařízení. Steelbook má být volitelný.

Níže nové obrázky, více o hře v preview.

Tagged With

Comments