If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak Warhorse vysvětlují odklad své hry?

+ vylepšení bety.

Pár dnů po potvrzení odsunu Kingdom Come: Deliverance (Alza.cz) na příští rok dorazila od Warhorse Studios oficiální tisková zpráva, která se k tomuto tématu vrátila a přinesla zdůvodnění:

"Odklad poslouží k zajištění kvality, kterou my i naši hráči očekáváme. Chceme, aby bylo mimořádnou RPG hrou a toto úsilí si žádá výjimečnou péči a nasazení. Již od počátku úspěšné kampaně na Kickstarteru jsme pozorně naslouchali názorům našich fanoušků a doufáme, že s přidáním nových jazykových sad získáme ještě těsnější zpětnou vazbu k dosážení toho nejlepšího možného herního zážitku. Věříme, že výsledkem bude velkolepý společný projekt, a bude stát za to čekání. Učinit rozhodnutí jako tato je vždy těžké a je nám skutečně líto, pokud jsme tímto zklamali některé z Vás, našich věrných fanoušků."

Jak jsme informovali, od čtvrtka je venku patch pro betu, který vedle přidání českých titulků zdokonaluje hratelnost a to konkrétně takto:

  • Odstranění známých chyb v průběhu hry.
  • Oprava chyb způsobujících pád hry.
  • Vylepšený systém dialogů.
  • Vylepšení grafiky: Pročištění problémů spojených s renderováním osvětlovací technologie SVOGI (Sparse Voxel Octree Global Illumination).

Comments