If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak zamezit současnému padání Brink?

Než v pátek vyjde zásadní patch.

V úterý vydaná krabicová verze Brink v tuto chvíli nefunguje ideálně, až ji některé časopisy odmítly recenzovat. V Evropě i u nás (nebo na Steamu pro Evropany) vyjde hra až v pátek, na kdy se také chystá zásadní patch. Budete tedy muset stahovat opravný soubor, ale našinec by následujících potíží měl být ušetřen. Na internetu se teď začínají objevovat návody, jak hru spravit a vyhnout se současným potížím, než bude venku patch:

Momentálně mají problém majitelé grafických karet ATI, kteří musí zapnout herní konzoli, pak jít do své Steam Library, najít Brink, po kliknutí pravým tlačítkem zvolit Properties, v záložce General vybrat Set Launch Options a napsat bez uvozovek: "+com_allowconsole 1". Pak už jen spustíte hru, otevřete konzoli tlačítkem ~ a bez uvozovek napíšete "r_shadows 0". Tím je problém vyřešený, stačí stáhnout a nainstalovat poslední ATI Hotfix drivery a můžete vesele hrát.

V případě, že vám hra končí v bluescreenu, je třeba v menu vypnout motion blur. V tomto případě do konzole napište "r_useHighQualityPostProcess 1" a "r_useMotionBlur 1".

Další řešení problémů, které se týká padání hry při startu, potíží s ovladači OpenGL, špatného renderování, absence zvuku, nízkého frameratu či přeskakujících textur hledejte na serveru Segment Next.

Vývojář Brink ujišťuje PS3 hráče, že jde vše hrát i v offline režimu

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Brink

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments