If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jaké postavy budou v GTA V?

Prozradilo to shánění lidí na dabing.

Take Two shání lidi na dabing postav pro nejmenovanou hru, kterou je dost pravděpodobně stále neoznámené Grand Theft Auto V. Proč si myslíme, že shánějí lidi právě na GTA V? Potřebují totiž někoho, kdo by namluvil 40-45 let starého Jamese Pedeastona, "pedofilního aktivistu, který byl právě propuštěn z vězení v Indonésii".

Pokud byste se zeptali nějakého opravdu zarytého fanouška série GTA, hned by vám řekl, že James Pedeaston je rádiový hlasatel z GTA: San Andreas, který v rádiu častokrát popisoval své zážitky s malými chlapci v exotických zemích světa. V Grand Theft Auto IV jsme se pak dozvěděli, že byl při jedné takové turistické kratochvíli zatčen v Indonésii. Takže spojení s GTA V je jasné.

Ještě potřebují někoho na 18-25 let starého "mladého liberála, který věří, že Republikáni se snaží zničit Ameriku", 30-40letého "strašidelného bělocha, který si myslí, že technologie je proti přírodě", 20-25letou "ženu posedlou sexuálními večírky, která sní o tom, že bude hollywoodskou celebritou". Také potřebují 10-15letého "chlapce, který mluví rychle a bojuje za práva mladých, aby mohli pít alkohol a souložit".

V inzerátu se píše, aby zájemci také posílali fotografie, což tak nějak naznačuje, že by Gran Theft Auto IV mohlo používat stejnou technologii snímání herců jako L.A. Noire, což je ostatně další hra od Rockstaru.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments