If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jako pravé se ukázalo být propojení Splinter Cell, Ghost Recon a Division do jedné hry

Co zatím víme o Battlecat? + uniklé obrázky.

Mohlo se to nejprve jevit jako podvrh, když se s tím vytasil neznámý twitterový účet Zer0Bytes. Na druhou stranu se UbiSoft nedávno nechal slyšet, že hodlá změnit svou politiku ohledně Free-2-Play a hardcore her, do čehož by toto přesně pasovalo. I s dřívějšími tématickými DLC, která přinesla postavu z jedné série do druhé.

Nyní už víme díky ověření od kolegů z VGC, že celá záležitost je pravá, jen prostě unikla s několikadenním předstihem před zamýšleným, asi jen letmým avízem v sobotu na UbiSoft Forward.

Multiplayerová PvP first-person střílečka BattleCat prý bude kombinovat Splinter Cell, Division a Ghost Recon do jednoho celku, který spojí inspirace díly Toma Clancyho.

Uniklé obrázky zachycují ovladatelné postavy z Echelonu ze Splinter Cell, z Wolves z Ghost Recon Breakpoint i Cleanery and Outcasty z The Division. Každá třída má mít běžné unikátní a pak ještě ultimátní dovednosti, například Divine Intervention krátkodobě zabrání, aby poblíž se nacházející spřátelení hráči nezemřeli.

Mluví se o dvou herních režimech Escort a Ringleader. Ten první vyžaduje po útočnících, aby dostali balíček do doručovací zóny, zatímco obránci se tomu snaží zabránit. Druhý mód potom bude o snaze o sebrání prstenů položených od padlých hráčů, něco jako režim Kill Confirmed z Call of Duty.

Vývoj Battlecat má být teprve ve velmi rané fázi (interní testování probíhá teprve od ledna), tudíž samotné hraní ještě v E3 vysílání francouzského výrobce neuvidíme.

Celé to je trochu podobné mobilní hře Elite Squad (F2P RPG střílečka) z loňského roku, která též umožňovala sestavit a upgradovat hrdiny či zlosyny ze Splinter Cell, Ghost Recon a jiných titulů z rodiny Toma Clancyho.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments