If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jaký bude Jurský Park od Telltale?

Tvůrci se inspirují od Heavy Rain.

Po úspěšných sériích vlastních her nyní Telltale Games vytváří dvě série založené na filmových licencích. Jakkoliv je ale aktuální Návrat do Budoucnosti hratelností podobný předchozím hrám od Telltale, připravovaný Jurský Park má být jiný. Mimo jiné napínavější a akčnější, jak odhalil v novém čísle časopis Game Informer, reportuje Escapist.

Na hratelnosti se stále pracuje, ale ta by měla svým stylem připomínat novodobou adventuru Heavy Rain, od které si Telltale berou inspiraci. Podobně jako v Heavy Rain budou i v Jurském Parku momenty, kdy se hráč bude muset rozhodnout jak dál a jeho volba změní směrování příběhu. Dopad voleb ale nemá být tak radikální, jako tomu bylo v Heavy Rain.

Pětidílná série epizod bude pokračováním prvního filmu a má pokrýt některé nezodpovězené otázky, které po zhlédnutí filmu nastaly – například co se stalo s plechovkou dinosauřích embryí, kterou ztratil Newman? Část hry se bude prý odehrávat během filmu, ale z jiného úhlu pohledu a máme se také těšit na některé známé tváře.

Filmové studio Universal si pro hru vybralo Telltale proto, že už nechtěli další střílečku z prostředí Jurského Parku. Vývojáři tak studovali všechny filmy a věří, že Jurský park musí obsahovat jak pomalejší budování postav, tak napínavé a děsivé momenty, kdy na vás vyskočí dinosaurus z křoví. Datum vydání zatím neznáme a ví se jen, že série vyjde jak na PC, tak Mac.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments