If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jarní play-off Sazka eLEAGUE v CS:GO tento víkend

O co se kdy bude hrát?

Šestice nejlepších týmů ze základní části jarní Sazka eLEAGUE CS:GO se porve o celkový prize pool 195 tisíc korun. Obhájit trůn budou chtít neporažení Sinners, které dohání trojčlenná smečka ve složení Sampi, Entropiq Prague a Enterprise. Nesmíme však opomenout ani bojovnou eSubu a dobře hrající Brute.

Do posledního kola se rozhodovalo o postupu či nepostupu. Favoritem na přímé semifinále byli Entropiq Prague, jenže zelená skvadra nestačila na nabuzené Sampi. Ti se po prohře Enterprise mohli radovat z top 2 v základní části, která je společně se Sinners posouvá rovnou do semifinále.

O možnost utkat se s nejvýše nasazenou dvojicí budou bojovat Entropiq Prague, Enterprise, eSuba a Brute. Esuba zvládla náročnou rozhodující sérii proti Cryptově, Brute budou startovat z pozice outsidera.

Zejména čtvrtfinále mezi eSubou a Enterpise bude plné emocí. Souboj bývalých spoluhráčů bude reprízou semifinále druhého splitu sezóny 2020, kdy se z vítězství po velké bitvě nakonec radovali Enterprise. Nyní lze jen těžko určovat favorita.

Ten bude jasně daný ve špílu Entropiq Prague proti Brute. Entropiq přišel o druhou příčku až na poslední chvíli, v play off by měli patřit mezi hlavní vyzyvatele Sinners. Brute však mají potenciál svého soupeře potrápit, v nedávném šestém kole s Entropiq Prague remizovali.

Kdy se odehrává play off Sazka eLEAGUE CS:GO?

ČTVRTFINÁLE - 17. 6.

16:00 Enterprise vs. eSuba

18:30+ Entropiq Prague vs. Brute

SEMIFINÁLE - 19. 6.

13:15 Sinners vs. Enterprise/eSuba

15:30+ Sampi vs. Entropiq Prague/Brute

FINÁLE - 20. 6.

13:15 o 3. místo

15:30+ Finále

O jaký prizepool se hraje?

  • 1. místo: 100.000,- Kč
  • 2. místo: 50.000,- Kč
  • 3. místo: 25.000,- Kč
  • 4. místo 10.000,- Kč
  • 5. místo 5.000,- Kč
  • 6. místo 5.000,- Kč

Všechny zápasy budete moci sledovat na twitch.tv/eleaguecz a iSport.cz.

Tento článek je placenou inzercí.

About the Author

PR článek

Contributor

Comments