If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Shadow Warrior 3 už je oficiálně ohlášen včetně detailů

Sledujte teaser v pohybu.

Dnes v poledne jsme tu měli pár obrázků z teaseru a v titulku jsme položili řečnickou otázku, jestli to má být vábení na Shadow Warrior 3.

Byly tam totiž zakrvavená katana, maska a typické japonské prostředí - ale nesmělo se rušit, natáčel se tam prý teaser. Měli jsme za to, že vše je přípravou patrně pro vysílání Devolver Digital 11. července...

Kupodivu to netrvalo ani pár hodin a došlo na oficiální oznámení, dokonce i s tím teaser trailerem již v pohybu. Záběry ze samotného hraní jsou slíbeny na tuto sobotu:

Shadow Warrior 3 od studia Flying Wild Hog je tedy realitou a vyjít má někdy v roce 2021.

Podle produktové stránky na Steamu chce posunout tuto sérii retro first-person stříleček na novou úroveň. Docílit toho chce kombinací rychlé střelby, ostrého boje na blízko s devastující katanou a pozoruhodného pohybového systému pro volný běh. Tím se myslí plynulý přechod mezi létání vzduchem, běhu po zdech, dvojitých skoků a nového vystřelovacího háku, což vám má v každé bitvě poskytnout spoustu manévrovacího prostoru.

Odpadlík z korporace Lo Wang bude muset procestovat nezmapované oblasti Asie, popisované jako neo-feudální Japonsko, kde se mísí magie s technologií samurajů. Cílem je přijít na stopu starodávnému drakovi, kterého nechtěně vypustili z věčného vězení. K tomu má být potřeba málo: maska mrtvého boha, dračí vejce, špetka magie a dostatek palebné síly pro zničení hord démonů.

Chybět nebudou okázalé dodělávací pohyby, abyste si pro sebe ulovili kus padlého nepřítele. Ty potkáte v dynamických bojových arénách, přičemž každé prostředí má být naplněno spoustou nebezpečných struktur a zařízení, které mohou být aktivovány dle vašich kreativních choutek a strategie.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments