If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Je tu demo Bad Company 2 pro X360!

Nečekaně brzy, s novou mapou na Aljašce.

Veřejného dema se multiplatformová střílečka Battlefield: Bad Company 2 podle dřívějších indicií měla dočkat až začátkem února. Nicméně k jeho vydání, a to poněkud překvapivě, došlo už dnes. K dispozici je odteď X360 verze dema a to z amerického i evropského Xbox Live.

Jde o soubor o velikosti 1GB, v němž vás čeká soupeření s dalšími hráči na rozsáhlé mapě Port Valdez, nacházející se na pobřeží Aljašky, čili jiný level než v PS3 betě. Navzdory uvedenému vás mají čekat rozličné herní lokace a pak hlavně představení nového Rush módu, v němž jde o soupeření mezi dvěma týmy sestávajících ze čtyř lidí. Ovšem stále platí, že demo je časově omezené a to do 25. února. Pak již hrát nepůjde.

Předčasné uvedení dema může do jisté míry utišit fanoušky hry na X360 z důvodu, že byli jediní, komu se nedostalo možnosti vyzkoušet si betu Bad Company 2. Toto demo se mělo objevit i na PS3, Update, ale stane se tak až za týden, 4. února. To PC hráči budou mít od dnešního večera možnost zapojit se do PC betatestu.

Comments