If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jurský Park od Telltale bude vážnější

Nebude chybět ani akce a napětí.

Tvůrci Sama a Maxe, Wallace a Gromita a Tales of Monkey Island nedávno oznámili novou epizodickou sérii, která se bude točit kolem Jurského Parku. Nyní Dave Grossman, design director, prozradil Joystiqu, že Jurský Park bude vizuálně mnohem vážnější, než předchozí hry Telltale.

„V případě Jurského Parku chceme trochu vybočit z řady a udělat něco vizuálně mnohem vážnějšího, než... No vždyť víte. Tak trochu jsme se zaškatulkovali coby firma dělající vtipné pohádkové hry s mluvícími zvířátky. My si o sobě ale myslíme, že děláme hry téměř o filmech.“ Řekl Grossman. Dále dodává: „A tak chceme nyní prozkoumat nové oblasti. Jak bude to napětí podporovat hratelnost a jaké napětí to bude? Jaké bude mít hra tempo? Tohle všechno zjistíte v sérii o Jurském Parku.“

Jurský Park má být stále z velké části adventurou, ale už se nebude jednat o klasickou adventuru jako například Tales of Monkey Island. Podle Grossmana už to nebude jen posedávání a klidné přemýšlení nad nějakou kombinací předmětů.

Velkým prvkem v Jurském Parku má být právě napětí, což značí akční hratelnost. Přímo ale střílečku čekat také nemáme a intenzivního napětí lze dosáhnout mnoha způsoby. Pokud by Jurský Park od Telltale uspěl a hráči by si nové elementy, stejně jako nový vizuální styl vychvalovali, není nepravděpodobné, že by se některé tyto prvky nepodívaly také do jiných sérií od Telltale.

První epizoda Jurského Parku má vyjít letos v zimě. Počet epizod, ani jejich přibližná délka zatím nejsou známy.

Tagged With

Comments