If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

K Saboteurovi nacistický nůž

Poznají, jak chutná smrt jejich zbraní.

Když už Dragon Age vyšlo, marketingové aktivity Electronic Arts se začínají přeorientovávat na další, jejich letošní poslední nadějnější hru. Tou je The Saboteur, steath akce z prostředí Paříže za druhé světové války, která vyjde začátkem prosince pro PC, PS3 a X360 s českým manuálem.

A jak už se pomalu stalo i u nás pravidlem, předobjednávající budou za své včasné rozhodnutí odměněni. Sabotér totiž při tajné misi odcizil nacistům jejich nůž a ti teď mohou poznat, jak chutná smrt jejich vlastní zbraní.

Tento nacistický nůž s dobovými motivy obdrží všichni, kdo si hru zarezervují v obchodě Xzone. Akce jako tradičně platí do vyčerpání zásob.

Možná kvůli vražedné povaze nože, kdy lze jen těžko pomýšlet na jeho praktické použití v kuchyni nebo na letním táboře, se EA rozhodli, že vám raději do rukou nesvěří skutečný nůž coby fyzický předmět, nýbrž jen jeho virtuální obdobu jakožto bonusovou zbraň pro hrdinu hry. Inu, možná je to tak lepší, abyste se při eventuální frustraci z hraní nějakého zákysového úseku nestali nebezpečným pro své okolí a vylili si vztek na nejbližším nepříteli přímo ve hře :-)

Tagged With

Comments