If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kane & Lynch 2 na PC propadák?

IO Interactive to nevadí.

Podle dat Gfk Chart-Track se na PC prodalo hry Kane & Lynch 2 z celkového počtu prodaných kopií na všechny platformy pouhá dvě procenta. Zbytek doplňují kopie na X360 a PS3, které jsou víceméně vyrovnané. Jak se ale zdá, IO Interactive, tvůrcům hry, to zase tolik nevadí.

Server Gameindustry.biz se zeptal generálního manažera IO Interactive Nielse Jørgensena, zda se jim i po těchto číslech zdá PC platforma jako něco, na čem se dají vydělat peníze. "Zákazníci se víc rozdělují a budou existovat hardcore PC hráči a občasní PC hráči. PC podle mě nikdy nezemře," řekl.

"Vyrábíme zábavné produkty a děláme je na platformy, na které si myslíme, že se hodí. PC platforma je velice zajímavá, ale teď se hodně diskutuje, zda hry na ní budou v budoucnu v krabicích nebo pouze stahovatelné. Když máte dodavatele jako Steam nebo nováčka OnLive, bude zajímavé, jakým směrem se v dalších letech PC vydá."

Jak se tedy zdá a dá se to vyčíst mezi řádky, data v Chart-Track sledují pouze kopie prodané v krabicích, nikoliv pak digitálně. V krabici se tedy Kane & Lynch 2 mohlo prodat pouhá dvě procenta z celkového počtu prodaných kopií, ale na Steamu to mohlo být ještě podstatně více. I proto IO Interactive na PC platformu jen tak nezanevře.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles