If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kde po půlnoci sledovat živý přenos The Game Awards 2020

A co se tam vše očekává?

Po půlnoci ze čtvrtka na pátek 11. prosince našeho času to vypukne. Slavnostní předávání cen The Game Awards 2020 chystal moderátor Geoff Keighley po mnoho měsíců a sehnal pro ně jako vždy od vydavatelů spoustu nového matroše.

Po jeho boku tam vystoupí taková jména, jako Keanu Reeves, Christopher Nolan, Gal Gadot, Tom Holland, Eddie Vedder, Reggie Fils-Aime, Troy Baker, Nolan North či Josef Fares. Ke všemu zahraje hudbu Londýnský filharmonický orchestr, ačkoli hlavní stage této výjimečně virtuální show se bude nacházet v Los Angeles.

Na akci má být vedle předání cen pro nejlepší hry uplynulého roku také dvanáct až patnáct světových premiér, včetně zásadních AAA titulů.

Vedle potvrzeného Dragon Age, nové hry tvůrce A Way Out, dalšího obsahu do Fortnite, Call of Duty či Among Us tam uvidíme odhalení nového bojovníka do Super Smash Bros. Ultimate, nějaké dvě hry od Focus Home Interactive, podle teaseru asi i něco k Forza Horizon (nový režim Super7 s editorem kaskadérských tratí ala Stunts do čtyřky?), možná konzolový port Disco Elysium a spoustu jiných věcí, třeba NieR Replicant ver.1.22474487139.

Takže si po půlnoci nezapomeňte pustit tento stream ve 4K na YouTube:

Mirrory: Facebook, Twitch, Twitter.

Comments