If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kdo je tou druhou tajemnou postavou v Halo 5? Už to víme...

Jmenuje se Agent Locke a bude hlavním hrdinou seriálu od Ridleyho Scotta.

343 Industries na E3 odhalili, že Halo 5: Guardians bude mít kromě Master Chiefa ještě jednoho hrdinu, ale příliš o něm zatím nechtěli mluvit. Pro Eurogamer ale nakonec prozradili, kdo to vlastně bude.

Šéf 343 Industries Bonnie Ross nám prozradil, že novým Spartanem je Agent Locke, který bude zároveň hlavním hrdinou v hraném seriálu, který produkuje Ridley Scott.

Chtějí, abyste se s touto novou postavou řádně seznámili, takže až budete hrát Halo 5: Guardians, už budete vědět, o koho jde a jaký je jeho příběh.

Fanoušci Master Chiefa se ale nemusí obávat. Ten bude pořád hlavním hrdinou jak ve hře, tak i v seriálu. V pětce Halo se také půjde mnohem více do hlavy tajemného hlavního hrdiny série. "Je to člověk, vždycky to byl člověk, ale na konci Halo 4 přemýšlí hodně o tom, kdo vlastně je a proč existuje," vysvětluje Ross. "To je důležité kvůli tomu, co chceme vyprávět na Xbox One."

Co se týče seriálu, který má produkovat Steven Spielberg, ten by se měl odehrávat paralelně s příběhem Halo 5. Seriál, který produkuje Ridley Scott, bude součástí Master Chief Collection vycházející v listopadu a seriál Spielberga by měl přijít na podzim 2015 - tedy v podobný čas jako Halo 5.

Comments