If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Když divoká zvěř loví naopak vás ve State of Decay 3

Oznamovací filmeček.

Nemít hlavní postava v kulichu tmavší pleť, skoro by si člověk pomyslel, že se dívá na nějaké čerstvé pokračování Tomb Raidera, no posuďte sami.

Kempování pod plachtou u ohně uprostřed zimních lesů, příprava výzbroje na ráno, zastrašování svým řevem nějakého stvoření, kterému ve tmě svítily oči, aby se nemusel použít nůž.

Ráno pak balancování na kládě stromu přes potok, průzkum zasněženého lesa s krvavými stopami a přichystanou kuší v ruce. Jenže zrada, vlka právě požírá jakýsi zombie-jelen...

"To, že v ruce držíte zaměřovač, nemusí vždy znamenat, že vy jste lovcem," naznačuje popisek zápletku.

Undead Labs oznámili State of Decay 3 na Xbox Games Showcase, ale zatím neposkytli žádné bližší detaily. Jen konstatovali, že to bude příští evoluce série, pouze pro Xbox Series X (bez Xbox One) a PC.

Zimní prostředí, patrně opět velmi rozlehlé, a infikovanou divokou zvěř si vždy početná komunita okolo Xbox Game Passu přála.

Že by snad příklon k osamělému survivalu v pustině, něco jako Days Gone či The Last of Us, namísto budování základny, správy surovin a přejíždění zombíků na silnici autem? I to je klidně možné.

Tagged With

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments