If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte demo Mafie II v češtině!

Už je venku a navíc kompletně v češtině.

Hratelná ukázka Mafie II už je venku pro všechny platformy, jak 2K v noci slíbili. PC demo má přijatelnou velikost 1,1 GB a dostupné je podle očekávání bohužel pouze z distribučního systému Steam. Na dané stránce se nachází v pravém sloupci v šedivém tlačítku "Stáhnout ukázku" nebo "Download demo".

Nejprve ale musíte být registrovaní na Steamu a mít v PC nainstalovaného jeho klienta. Kvůli tomuto způsobu šíření nemůže žádný herní server umístit soubor s demem na lokální mirror. Takže zájemci o vyzkoušení hry jsou odkázáni jen na Steam, který někdy může být ve špičce přetížený, ale zase má jiné výhody (co je to Steam?).

Důležité je, že demo je navíc opravdu kompletně v češtině, tedy včetně českého dabingu! Pokud hru v češtině náhodou nemáte, klikněte pravým tlačítkem myši na "Mafia II – Demo" (ve vaší knihovně na Steamu), zvolte jazyk a následně vyberte češtinu (thx fansite).

V tuto chvíli už je vypuštěno i xboxové demo Mafie II na Xbox Live Marketplace, avšak pouze pro majitele tzv. Gold účtů (placené účty hlavně pro hraní online). To samé se týká PS3 dema, které je momentálně určeno jen pro předplatitele nové služby PS Plus, pro ostatní bude na PlayStation Store až zítra (více v časovém rozpisu níže).

O náplni dema se podrobnosti dozvíte tady, o dvou nutných omezeních jeho hratelnosti v tomto článku, hardwarové nároky jsou zase zde a shrnutí prvních recenzí plné verze naleznete v přehledu všeho o hře.

Původní zpráva z noci:

Každý to chtěl vědět, aby si podle toho naplánoval den. Kdy si vzít dovolenou z práce, kdy zajít nakoupit, na kdy určitě nic neslibovat přítelkyni...

Dosavadním oficiálním datem vydání dema Mafie II byl 10. srpen, byť panovaly obavy, že se tím tradičně myslí amerického času a že by tedy mohlo sklouznout až do středy. Vodítkem se nejprve stala informace z evropského PlayStation blogu o exkluzivní dostupnosti PS3 dema pouze předplatitelům placené služby PlayStation Plus již v úterý ráno. Ostatní majitelé PS3 ho na PlayStation Store najdou až 24 hodin poté, tedy ve středu ráno. Sony prostě musí nějak motivovat k placení.

Spekulace krátce po půlnoci rozsekli až samotní 2K, kteří na homepage zveřejnili časový harmongram pro uvolnění všech verzí hratelné ukázky Mafie II. Všechny časy uvedli v GMT (Greenwich Mean Time), který je o dvě hodiny pozadu za středoevropským letním časem. V přepočtu to znamená:

PC demo - úterý 10. srpna už v 10:00 našeho času.

X360 demo - úterý 10. srpna mezi 12:00 až 14:00 našeho času.

PS3 demo (evropský Store) - středa 11. srpna mezi 10:00 až 16:00 našeho času.

PS3 demo (americký Store) - středa 11. srpna mezi 02:00 až 04:00 našeho času.

Mafia II u nás vyjde 27. srpna a od obchodu Xzone k ní dostanete tištěný nástěnný kalendář s dívkami z Playboye na rok 2011.

Tagged With

Comments