If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Když na stylu záleží. Samsung vytvořil s českou značkou Braasi limitovanou edici batohů

Získáte ji k vybraným zařízením Samsung

Zákazníci, kteří si od 11. července do 31. srpna zakoupí na e-shopu Samsung nebo u jednoho z vybraných prodejců telefon Samsung Galaxy S20 FE, S20 FE 5G, S21 FE nebo tablet Tab S7 FE v jakékoli variantě, získají voucher na designový batoh Rolltop Basic v limitovaných barvách zdarma. Víc informací a kompletní znění pravidel naleznete na stránkách zde.

Pro všechny zákazníky, kterým záleží na stylu, se Samsung spojil se značkou Braasi. Jestli někdo přemýšlí o koupi některého z telefonů fanouškovské edice Samsung Galaxy S20 FE nebo S20 FE 5G v jedné z barev, na kterou i duha žárlí, Samsung Galaxy S21 FE 5G nebo elegantního tabletu Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi či Galaxy Tab S7 FE 5G, neměl by na nic čekat. Teď k němu totiž zákazníci můžou získat jedinečný městský batoh od české značky Braasi Industry.

„Spolupráce s kreativními lokálními značkami patří dlouhodobě k našim preferencím. Před nadcházejícím školním rokem jsme zákazníkům chtěli nabídnout příjemný bonus a jsme rádi, že jsme se mohli při této příležitosti spojit právě s Braasi. Výsledkem je stylová limitka, speciální edice, která perfektně ladí k našim zařízením,“ říká ke spolupráci Martin Marek, ředitel korporátního marketingu společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Jaký batoh k vybranému mobilnímu zařízení získáte? Do akce Samsung a Braasi zařadili model Rolltop Basic, a to rovnou ve čtyřech limitovaných barvách (olivová, levandulová, černá a bílá) a dalších deseti různých barevných kombinacích. Jako ostatní produkty vznikl v pražské dílně Braasi Industry a díky nepromokavé podšívce jeho majitele v ulicích nepřekvapí ani déšť. Batoh ale není omezený jen pro městské využití. Objem až 17,5 litrů je možné regulovat rolováním, díky čemuž je možné využít ho třeba i na horách.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

PR článek

Contributor

Comments