If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Killzone kontruje ruchu kolem Titanfall celou řadou aktivit

Sleva 1200 Kč na druhý ovladač, velké DLC či multiplayerový týden zdarma i bez PS Plus.

Nemůže být vůbec pochyb o tom, že Sony vnímá Killzone: Shadow Fall jako drahocenný klenot, kterému v současné době věnuje největší možnou péči. Ať už to je kvůli faktu, že jde s několika miliony kusů o nejprodávanější PS4 titul, nebo kvůli snaze o aspoň částečné zastínění Titanfall na konkurenční platformě, o němž se teď bude všude hodně mluvit a spadá do stejného FPS žánru i scifi období.

Každý, kdo vlastní PlayStation 4, si může po dobu jednoho týdne zdarma stáhnout multiplayerový mód Killzone: Shadow Fall a bezplatně ho hrát, tzn. nepotřebuje ani jindy pro MP vyžadované předplatné služby PlayStation Plus. Něco takového se u pár měsíců starých exkluzivních her rozhodně neděje každý den, pokud tomu rozumíme správně a je to opravdu zpřístupnění všech map v základní hře. A není vůbec náhoda, že tato akce je načasována přesně proti Titanfall, když běží od 4. do 11. března. Pořádány jsou i speciální turnaje na upravených mapách (více zde). V USA navíc byla dramaticky zlevněna krabicovka z 60 na 40 dolarů.

Aby se upoutala pozornost lidí v kamenných obchodech, kteří ještě nemají PS4 a uvažují o ni, Xzone teď rozjelo novou akci: Kdo si tam koupí balení konzole společně s touto hrou Killzone (bundle je dostupný skladem za 11890 Kč), za doplatek pouhých 200 Kč k ní získá ještě druhý ovladač DualShock 4. Normálně přitom takový gamepad stojí 1500 Kč, čili jde o významnou slevu 1300 Kč.

Poslední do mozaiky podpůrných aktivit je oznámení orientované na stávající majitele Killzone: Shadow Fall, kteří v dubnu za 10 dolarů dostanou větší multiplayerový přídavek The Insurgent Pack. Obsáhne zbrusu novou třídu postavy The Insurgent se dvěma unikátními schopnostmi pro hackování a kradení, zatímco tři stávající třídy obdrží další dovednosti točící se kolem dronů. Pak přinese tři nové zbraně, nový singleplayerový Elite mód s ukrutně drsnou obtížností, nové sběratelské online předměty a personalizační balíček. Detaily o všem na PS Blogu.

Sony také připomněla, že dodrží slib daný na Gamescomu, že všechny dodatečně stáhnutelné mapy do Killzone budou zdarma. Mezi ně se už zařadily dvě s názvy Crusier a Hangar (předvedené na nových trailerech níže), což je rozdíl oproti zrovna dnes avizovanému Season Passu pro Titanfall s přídavnými levely aj. za sedm stovek.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles