If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kinect bude podporovat až FIFA 13

Nebo to bude off-spin pouze pro Kinect?

Jestli si chcete zahrát fotbalovou sérii FIFA jen se svým tělem před pohybovým ovladačem Kinect, budete si ještě muset počkat. EA dnes řekli Eurogameru, že s podporou Kinectu počítají až do FIFY 13 chystané na příští podzim.

Už je rozhodnuté, že FIFA bude Kinect podporovat, ale ještě zbývá dořešit konkrétní postupy. "Za ty roky jsme se naučili, že nemá smysl přidávat funkce do verze hry pro jednu platformu jen tak pro legraci. Takže se musíme ptát sami sebe: přidá tahle funkce něco k samotnému zážitku ze hry?" ptal se nás viceprezident EA Sports Andrew Wilseon na E3.

Že bude Kinect podporovat příští hry ze sportovních sérií FIFA, Madden NFL, Tiger Woods PGA Tour a ještě jedné neoznámené řekl už prezident EA Sports Peter Moore na E3 konferenci Microsoftu, čímž mimochodem popřel rok staré vlastní výroky z E3 2010, kde se naopak zdráhal podporu Kinectu přiznat.

"Peter je vždycky otevřený zážitkům, které umocní dojem ze hry. Co jsme se o tom spolu bavili, nevypadá, že by nad Kinectem pochyboval, ale stoprocentně také není přesvědčený o tom, že z toho FIFA 13 může profitovat," vysvětlil Wilson.

Jak konkrétně bude Kinect do hry integrovaný tak ještě neví ani sami EA Sports. "Budeme se prostě ptát, jak ho implementovat s ohledem na přidanou hodnotu." Zda by to EA nemohli vyřešit nějakou verzí FIFA určenou pouze pro Kinect Wilson nechce říct. Momentálně si prý hrají s preprodukčními nápady a včas dají vědět, až se něco rozhodne.

FIFA 12 - E3 2011 trailer
Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments