If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kinect lze hrát vsedě

Pokud to tak bude naprogramováno.

Microsoft konečně reagoval na spekulace, že s jejich "ovladačem" Kinect lze hrát hry pouze vestoje. Podle jejich slov to není pravda - lze hrát i vsedě, pokud s tím bude počítat software a programátoři dané hry.

Vše záleží na designérech jednotlivých her - všechny hry předváděné na E3 byly už od počátku designu tvořeny pro hraní vestoje. Pokud bude chtít někdo vytvořit náročnější hru, není žádný problém naprogramovat ji tak, aby Kinect dokázal rozeznat i sedící hráče.

Microsoft také upozornil, že vsedě lze pohodlně ovládat přes Kinect dashboard a ovládat filmy. "To jsou prostě momenty, u kterých očekáváme, že bude uživatel sedět."

Společnost také reagovala na obavy, že má Kinect velké zpoždění, které bude ve hrách rozeznatelné a bude se s ním muset počítat. "I klasické ovladače mají zpoždění," říká Kudo Tsunoda. "My dokážeme pohyb rozeznat stejně tak rychle. Nejde o žádné milisekundy - jde o to, jak se vám i s tím miniaturním zpožděním bude hrát. Máte ze hry dobrý pocit? Reaguje na váš pohyb svižně? Máme pocit, že ji skutečně ovládáte?"

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles