If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena a brzy půjde do prodeje

Spolupráce 2K Czech, Cenegy a Xzone

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy. K příležitosti 20. výročí série vznikl unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost. Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými dosud nezveřejněnými materiály. Fanoušci se mohou těšit na 236 nabitých stran, na kterých najdou nejen nádherné concept arty, ale například i historické fotografie z vývoje.

V úvodu knihy fanouškům představí detaily o vývoji a následném vzestupu hry Roman Hladík, generální manažer společnosti 2K Czech. Zatímco zakončení knihy si vzal pod křídla Petr Motejzík, Art Director Mafia: Definitive Edition.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.

Distribuci a vznik připravovaného titulu zastřešuje videoherní distributor Cenega Czech s.r.o., díky kterému ji po vydání najdou čtenáři ve všech dobrých obchodech a knihkupectvích. The Art of Mafia Trilogy vyjde samostatně v české a anglické jazykové verzi.

  • Autoři: Hangar 13 / Xzone
  • Distribuce: Cenega / 2K Games
  • Počet stran: 236 stran
  • Rozměry: 300 × 230 mm, vázaná

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mafia: Definitive Edition

PS4, Xbox One, PC

Mafia: Trilogy

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments