If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kojima pracuje na adventuře

Možná v ní bude i erotika.

Tvůrce série Metal Gear Solid, Hideo Kojima, prý v současné době pracuje na adventuře. Alespoň to tvrdí jeho spolupracovník Chiyomaru Shikura – šéf Japonské mediální společnosti 5pb.

Ten řekl, že Kojimova nová hra bude třetím dílem v „koncepčně vědecké sérii“. Co přesně to může znamenat?

Shikura říká: „Důvod, proč se tohoto projektu účastním, je ten, že se jedná o třetí díl v koncepčně vědecké sérii. A taky proto, že je to projekt s Kojimou.“

Naštěstí jde Shikura trochu více do detailu: „Kojima mi řekl, že chce udělat adventuru. Stále jsme ale ve fázi, kdy musíme zajít na nějaké opuštěné místo do hor a tam ten projekt pořádně rozebrat a tak zatím nemáme žádné detaily.“

Jakou roli v tomto projektu přesně hraje Shikura zatím nevíme. Jeho firma 5pb má úspěch především s portováním erotických her a simulací randění.

Kojima zatím řekl pouze to, že jeho nová hra bude „výzva a určitý typ tabu“. Že by tedy skutečně nějaká erotická adventura od tvůrce Metal Gear Solid? Už v některých dílech oné slavné série proplouvaly na povrch určité narážky a náznaky různé sexuální orientace, sexuálního obtěžování a podobně. V druhém díle hráč dokonce chvíli hraje za zcela nahého Raidena. Erotické adventuře bychom se tedy asi příliš nedivili.

Tagged With

Comments