If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kojimův režisérský sestřih Death Stranding se náramně povedl

+ PC v létě. A co má legenda za lubem?

UPDATE - zde je ten startovní trailer v délce osmi minut a s působivou originální hudbou. Věřte, že po jeho zhlédnutí budete tuto hru okamžitě chtít, ač toho mistr stále moc neobjasnil:

Původní článek 29.10. - Na dva dny před uvolněním embarga na recenze načasoval Hideo Kojima vypuštění startovního traileru Death Stranding, který osobně sestříhal, což je dost nezvyklé.

Debutovat bude ve středu 30. října odpoledne na Twitchi, patrně někdy mezi 14. až 16. hodinou našeho času, což ladí se startem světového turné na propagaci hry.

Velmi netradiční až bláznivé je též oficiální oznámení, že hra dorazí i na PC. Něco takového se nikdy neděje, aby těsně před premiérou na exkluzivní konzoli PS4 bylo řečeno, že vznikne i jiná verze. Vysvětlit to snad lze jedině snahou o vzbuzení většího zájmu ze strany PCčkářů, kteří by jinak titul přešli a nezajímali se o něj, když si ho nemají kde zahrát.

PC verze Death Stranding tedy vyjde začátkem léta 2020, čili asi v červnu příštího roku, pod taktovkou vydavatele 505 Games (Control, Payday 2), zhruba půl roku po konzolovce. Bližší detaily o portu se dozvíme až později.

Jinak se mluví o tom, že Hideo Kojima už začal pracovat na nějaké nové hře, zřejmě na oživení konceptu P.T., zrušeného hororu ještě pro Konami. Prý má v tomto žánru pár nápadů a rád by ji realizoval.

Legendární japonský designér se také nechal slyšet o touze vytvořit něco pro virtuální realitu. Něčeho, z čeoh by se lidem nedělalo špatně, leč momentálně na to prý nemá čas. VR vnímá spíš jako umění či simulátor než jako hraní.

Z čeho je Kojima nadšen, to je streamování her. V příštích pěti letech se prý z tohoto směru stane zásadní věc v branži, leč bude tam existovat omezení snímků za vteřinu.

Tagged With

Comments