If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jak to je s délkou kampaně Battlefieldu 3?

A proč vlastně do hry dali singleplayer.

Dnes tu máme naprosto klasickou ukázku, jak vznikají dezinterpretace. Reportér GamesOnNet položil otázku generálnímu řediteli studia EA DICE Karlu Troedssonovi ve znění "Proč jste se rozhodli mít v Battlefield 3, řekněme třeba dvanáctihodinovou singleplayerovou kampaň?"

On začal vysvětlovat, proč je dobré mít ve hře nejen multiplayer, a zmínku reportéra o délce hry úplně přešel. A co z toho vzešlo? Zprávy všude po internetu sdělující "Battlefield 3 bude mít kampaň dlouhou 12 hodin". Ve skutečnosti tedy nic takového vůbec potvrzeno není - šlo pouze o příklad možné délky, která může být kratší (jako Homefront), nebo může být i delší (Crysis 2), to teď nikdo kromě vývojářů neví.

Šéf DICE na téma obsažení singleplayeru do BF3 dále řekl: "Přirozeně chceme přilákat k sérii více hráčů a existuje jich spousta, kteří si nepřejí skočit ihned od začátku do multiplayeru. Chtějí si hru nejdříve osahat a až pak začít s online hraním." Jinými slovy, při snaze o co největší odbyt se nemohou řídit pouze tužbami hardcore hráčů, kteří singleplayer ani nikdy nepustí.

Dnes odpoledne jinak očekáváme další ze série oficiálních videí z Battlefieldu 3.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments