If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kolik hodin vydrží Assassins Creed 3?

Málo to není. A dojde i na lesní scény jak ve Shrekovi.

Jak se stalo standardem, o víkendu před uvedením něčeho sledovaného prosakují některé detaily a Assassins Creed 3 v tomto směru nemůže být výjimkou. Po hlášení o chybách přišel polský CD Action i s údajem o trvanlivosti hry.

"Hra vám poskytne zábavu na dlouho, když dohrání příběhové kampaně trvá 20 hodin a zkompletování všech vedlejších misí nebo výzev přidá dalších 20 hodin herního času, takže celkem počítejte se 40 hodinami," napsal časopis ve své polorecenzi, kde příběh vynesl do nebes, i kvůli nerozlišování stran na ty hodné a zlé (něco jako v AC1).

Abychom byli přesní, sluší se k tomu doplnit dvě informace. Jednak že majitelé PS3 dostanou ještě hodinu exkluzivního obsahu navíc (tzn. celkem 41 hodin) a že úplně všechny vedlejší výzvy asi dokončí pouze skalní fanoušci, protože jde například o úkoly "zabijte 20 různých medvědů", které rychle omrzí. S tím souvisí jedna perlička: návnada na zvěř v lese prý občas naláká na místo vysoký počet zvířat, takže výsledná scéna připomíná filmy se Shrekem :)

Možná jste také nevěděli, že prohlédání konvojů vám přinese peníze nebo zboží. Abyste mohli vyrábět vlastní v domovském městě, nestačí pouze pomoci lidem, které se v něm usadí, ale rovněž musíte najít schémata, jak ušít oblečení nebo jak na medicínu, případně s tím experimentovat a naučit se to metodou pokus-omyl. Muškety ale nikde nekoupíte, ty lze pouze ukrást.

Comments