If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kolik zaplatíte za cheaty do Gran Turismo 6?

Za nejlepší auta to jsou v přepočtu tisíce korun.

Že bude tato závodní hra pro PS3 obsahovat mikrotransakce, které de facto nahrazují staré dobré cheaty, se vědělo už nějakou dobu. Dnes Sony vzhledem k blížícímu se datu vydání aktualizovala svůj obchod PlayStation Store, kam nahodila dosud tajemstvím zahalené ceny za tuto herní měnu.

Za 500 tisíc kreditů ve hře zaplatíte 5 eur, za 1 milion kreditů 10 eur, za 2,5 milionu kreditů 20 eur a konečně za 7 milionů kreditů dokonce 50 eur, čili standardní cenu plné hry.

Tyto herní kredity můžete v Gran Turismo 6 nepovinně využít ke koupi nových automobilů či jejich součástí, pokud se vám nechce čekat, než je získáte zdarma vítězstvím v závodech a postupem v kariéře až na vrchol, což může zabrat spoustu hodin.

Abyste si udělali představu, kolik kreditů odemčení kterého auta ze hry stojí: jedno z nejdražších, Jaguar XJ13, je k mání za 20 milionu kreditů. Čili pokud by po něm někdo toužil, aniž by ho získal standardní cestou hraním, vysolí za něj v přepočtu přes 4 tisíce korun. Že se tací šílenci najdou, není třeba pochybovat.

Podle zkušeností recenzenta britského EG naštěstí funguje herní ekonomika v Gran Turismo 6 úplně stejně jako v minulém dílu, takže se prý není nutné bát, že by vás design hry vyloženě nutil k nákupu něčeho lepšího za kredity, jako to je zavedenou praxí u F2P her. Slouží to jen jako snazší alternativa pro netrpělivé a zároveň ty s bezednou šrajtoflí.

Ceny ostatních aut ze hry jsou k vidění v následujícím videu:

Comments