If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kompletních 20 minut E3 dema Anthem

To samé, co viděli reportéři.

Během EA PLAY na to nebylo tolik prostoru, ten musel na konferenci zbýt na mobilní Command and Conquer a jiné mainstreamové záležitosti.

Až nyní Electronic Arts publikovali kompletní dvacetiminutové E3 demo únorového Anthem (Alza.cz), tedy tu samou misi "Scars and Villainy", ze které jsme před měsícem dostali jen čtyřminutový sestřih, ale reportéři v Los Angeles si ho mohli osobně zahrát.

I díky alternativnímu způsobu průchodu se dvěma živými kolegy a komentáři od vedoucího producenta Bena Irvinga z BioWare se dozvíte spoustu podrobností o fungování výstroje Javelin, příběhovém pozadí či bitvě se závěrečným bossem ve stylu přerostlého brouka. I konečně pochopíte, co všichni na této sci-fi onlinovce tak obdivují a proč vyhrála řadu ocenění na E3 2018, přestože samotná střílecí hratelnost je místy docela tuctová.

Také bylo jinak potvrzeno, že Anthem pošlape na Xbox One X v nativním 4K rozlišení. A když jeden ze čtyř živých hráčů v co-opu někam uteče, bude říkat, že se ztratil a bude po ostatních vyžadovat, ať jdou za ním, zbylé tři hráče to prý nijak neovlivní a mohou klidně postupovat dál bez něj. Neovlivní to rozehranou misi, i když někdo z parťáků v jejím průběhu zemře.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments