If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Komunitní DLC Spearhead 1944 do Arma 3 zavede do Normandie za druhé světové

Méně známá operace Cobra.

Vydavatel Bohemia Interactive a vývojáři z Heavy Ordnance Works oznámili vydání rozsáhlého CDLC pro Arma 3: Spearhead 1944. Toto zbrusu nové rozšíření přenese hráče na bitevní pole Normandie v rámci masivní mapy o rozloze 150 km². Nechybí samozřejmě ani dobové zbraně, vybavení, vozidla a letadla.

V tomto novém DLC budou hráči součástí historického postupu americké první armády, která se pokouší prolomit německé linie. K dispozici jim bude řada dobových autentických zbraní a vybavení, které využijí v bojích na zcela nové mapě Normandie. Spearhead 1944 nabídne kooperativní kampaň pro více hráčů se sedmi misemi, několik oficiálních scénářů a herních režimů a mnoho dalších assetů pro tvůrce obsahu v editoru Arma 3.

Hráči se seznámí s méně známou operací Cobra, která se odehrává 7 týdnů po zahájení D-Day v době, kdy se americká první armáda pokouší prorazit německé linie kolem Saint-Lô. Nové CDLC přinese pohlcující a historicky věrný zážitek z vojenského sandboxu v měřítku, jaké jsme v Arma 3 dosud neviděli.

Hlavním lákadlem novinky je kooperativní kampaň pro až 24 hráčů, inspirovaná skutečnými událostmi. V rámci ní si hráči vyzkouší 90+ zbraní a vozidel (včetně variant), 400+ variant oblečení a vybavení, 6 scénářů pro více hráčů, nové hratelné frakce. Nechybí na míru vytvořený zvukový doprovod, hudba a mnoho dalšího.

Creator DLC Arma 3 Spearhead 1944 je k dispozici na Steamu za 17,99 USD (€17.99EUR / £14.99 GBP). Ti, kteří si zakoupí DLC v prvním týdnu od jeho vydání, obdrží 10% slevu. Creator DLC (CDLC) je označení pro rozšíření Arma 3 od vývojářů třetích stran a vydané společností Bohemia Interactive. Tento program umožňuje externím talentům získat finanční odměnu za svou práci, zatímco hráči si mohou vychutnat více nového kvalitního obsahu. Doposud přišly na trh již čtyři CDLC projekty: Global Mobilization - Cold War Germany (duben 2019), S.O.G. Prairie Fire (květen 2021), ČSLA Iron Curtain (červen 2021) a Western Sahara (listopad 2021).

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments