If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Koncem dubna nový OLED model Nintendo Switch ve stylu Zeldy

+ komentované záběry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition se speciálním vzhledem inspirovaný hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dorazí do obchodů už 28 dubna 2023. Tato nová elegantní edice nese design hry včetně známého znaku Hylian Crest na přední části dokovací stanice, ale neobsahuje samotnou hru.

Kromě toho si hráči budou moci pořídit další dvě nová příslušenství – Nintendo Switch Pro Controller a Nintendo Switch ochranné pouzdro, oboje opět s tematikou titulu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, který vychází 12. května.

Nová konzole a obě příslušenství byly oznámeny během videa, ve kterém producent série Eiji Aonuma ukázal nové gameplay záběry, které můžete zhlédnout níže. Vydání hry pro Switch je slíbeno na "zanedlouho".

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom si hráči budou sami určovat cestu rozlehlou krajinou Hyrule a tajemnými ostrovy, které se vznášejí na v oblacích. Volba cesty v tomto pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude pouze na nich. Ve světě, kde velkou roli hraje jejich představovat, dostanou hráči do vínku celou řadu Linkovo nových schopností, bez nichž by byla bezpečnost celého království ve vážném ohrožení.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments