If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konec bety Kingdom Come

Proč, kdy a jak to proběhne?

"Pamatujte, už máte jen pár dnů na vyzkoušení bety Kingdom Come (Alza.cz)," varovalo domácí studio Warhorse během víkendu na Twitteru.

Optali jsme se proto jeho PR manažera, co se děje a proč to všechno. Zde je odpověď od Tobiho Stolze-Zwillinga, toho času na dovolené:

"17. srpna končíme s crowdfundingem a beta byla jeho součástí. Navíc vydání je za rohem," vysvětlil Eurogameru (s narážkou na únorový termín finálky).

Jde o to, že dlouho neaktualizovaná beta tohoto středověkého RPG je už v tuto chvíli dost stará a neodpovídá stavu (obsahu i vyladění) finální hry, takže by z ní lidé mohli získat mylný úsudek o kvalitě, což se ostatně už nějaký ten pátek děje díky YouTuberům apod.

Podporovatelé projektu na Kickstarteru či jinde však nemusejí panikařit: dříve stažená beta jim bude na PC normálně fungoval dál, není v ní nějaký časový zámek k půlce srpna. Změnou bude pouze to, že noví zájemci se už k betě od té doby nedostanou, což dává smysl.

Jinak PR Warhorse nám ještě potvrdil, že ty údajné hardwarové nároky na Indiannoob.in jsou podvrhem, zatím ještě sestavu pro finálku nezveřejnili.

Sledujte také: Relaxační výlet do přírody Kingdom Come ve 4K, Český dabing Kingdom Come v budoucnu ještě vyloučen není, Už je jasné, jak se aktivuje čeština v Kingdom Come.

Comments