If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konec lootboxů v Shadow of War a třetí epizoda Hitmana zdarma

Dvakrát od Warner Bros.

Nedávno zlevněná akční adventura ze Středozemě se opět připomíná a rozhodně o ní neslyšíme naposledy...

Middle-Earth: Shadow of War (Alza.cz) dnes dostalo v pořadí už 14. patch, který z něj definitivně odstraňuje loot-boxy (Market), takže už si v truhlách nekoupíte Orky žádnou cestou za peníze, ať máte herní měny nastřádané sebevíc. Namísto toho je musíte porazit a přinutit přidat se k vám hezky postaru samotným hraním.

Seznam dalších změn je na téměř rok staoru hru docela dlouhý: za zmínku stojí zejména vylepšení epilogu hry (nové dialogy, zredukování počtu misí nutných pro dohrání na 100% atd.), možnost dosažení vyššího levelu postavy, nové prestižní skilly, skiny a různé opravy.

A když je řeč o dílu Warner Bros, měli bychom dodat, že někdy ode dneška, patrně po aktualizacích PlayStation Store a Xbox Store, má být k dispozici Hitman: Summer Pack.

Jeho přínosem je, že díky němu můžete mít třetí epizodu (marocké město Marrakesh) zcela zdarma, podobně jako v jarním packu byla minule druhá epizoda. Což se před listopadovým příchodem Hitman 2 (Alza.cz) docela šikne.

Na paměti je nutné mít, že se jedná pouze o časově omezenou akci, takže to chce ji nepromeškat, protože nabídka nebude platit věčně. V této třetí epizodě máte za úkol zlikvidovat dva cíle: švédského bankéře Claus Strandberg a generála Reza Zaydana, který obsadil školu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments