If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konečně i krabicovka Mafia Trilogy na PC

Výrazně levnější než dosud.

Dlouho se o to usilovalo, ale z rozhodnutí zahraničního vydavatele Take 2 to předtím bohužel nebylo možné, i když by poptávka určitě byla. Koncem září u nás vyšla pouze fyzická verze pro staré konzole a i ta se stala bestsellerem.

Nyní se však hnuly ledy, nejspíš si někdo našel čas na takový "vedlejšák" pro menší trhy a bylo to dodatečně schváleno (?). Nebo se prostě jen zkouší další distribuční kanály, když už zájem o ziskovější digitálku po měsících opadl.

Mafia Trilogy, které se prodaly dva miliony kusů, v ČR vyjde i v krabicové PC verzi.

Oznámily to obchody jako JRC či Xzone, které slibují vydání 23. listopadu.

Cena této kompilace, v níž je remake jedničky, remaster dvojky a re-edice trojky, je stanovena na 899 Kč. Což je výrazně méně, než kolik to samé stojí přímo na Steamu (60 eur, čili přes 1500 Kč)

V krabičce nicméně najdete pouze klíč pro aktivaci na Steamu, nikoli fyzický nosič, ze kterého by se hry instalovaly, tak to chce s tím počítat. Podle Martina Schovance z Xzone jde o jednorázové vydání, takže nebudou žádné dodatečné várky.

Obchody pro nejrychlejší zájemce připravily bonus v podobě steelbooku či litografie, tzn. jakési zbytky dřívějších dárků k původní verzi.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mafia: Definitive Edition

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments