If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Konečně pořádný trailer Call of Duty: Cold War připomíná Vietcong

Dokonce rovnou z PS5 verze hry + termín vydání.

Activision se dnes večer rozhoupali k publikování plnohodnotného, pořádného traileru Call of Duty: Black Ops Cold War. Navíc prý dokonce pochází rovnou z PlayStation 5 verze hry! Jinak však půjde o cross-gen záležitost, tedy pro staré i nové konzole a PC.

Našincům bude zasazením do Vietnamu s typickými helikoptérami či džunglí připomínat FPS Vietcong od Pterodonu a Illusion Softworks, ostatním spíš evokuje filmovou sérii King Kong natočenou v řekách a pod kopečky Vietnamu. Nechybí letadlovka, infiltrační mise v Sovětském svazu jak ze Splinter Cell

Zbylé dvě třetiny zachycují dobové (1981) televizní záběry Bílého domu například při prohlášení amerického prezidenta Ronalda Reagana ke Studené válce a odstrašujícími výbuchy bomb, cutscény se špičkovými obličeji všech postav jak z Mafia a adrenalinovou honičku aut s přestřelkou. Vše završuje remix skladby Blue Monday od New Order.

Za nás panuje s prací Treyarchu a Raven Software velká spokojenost, je to ještě lepší, než jsme doufali:

Souběžně jsme se dozvěděli pár dalších věcí:

Plná verze Cold War vyjde 13. listopadu, což bude nejspíš doba startu PS5. Dále odhalení multiplayeru s buginami v dunách nastane 9. září. A kdo si předobjedná digitální verzi, získá dřívější přístup k otevřené betě na PS4 + operátora Woodse do Modern Warfare a Warzone.

Čtěte také: Nextgen verze Call of Duty: Cold War bude dražší než normálně, První screenshoty.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments