If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kooperativní kampaň Dungeon Siege III

Co nabídne co-op a jak bude fungovat?

Poslední vlna preview akčního RPG Dungeon Siege III poodhalila, jak to bude s kooperativním prvkem hry. Samotná kampaň má zabrat okolo dvaceti hodin a budete mít na výběr ze čtyř postav, které si dále přizpůsobíte v průběhu hraní.

Kooperativně budete moci hrát ve dvou lidech lokálně nebo ve čtyřech po síti, přičemž obě varianty půjde zkombinovat - teoreticky si tedy lze zahrát ve čtyřech pouze s dvěma kopiemi hry.

Samozřejmostí je podpora drop-in a drop-out, takže když jeden hráč odejde ze hry, pro ostatní zábava neskončí a umělá inteligence automaticky nahradí odchozího bojovníka. Nasbíraný loot a vyprofilovaná postava nicméně zůstanou na serveru, takže s nabušeným charakterem z konce hry si nezahrajete znovu od začátku.

Hráči mezi sebou budou sdílet inventář a ve hře úplně absentují lahvičky pro uzdravování nebo doplnění many. Součástí týmové práce tak bude vzájemné uzdravování nebo profilování jednoho charakteru, aby jeho pasivní aury uzdravovaly celé společenství. Server bude také ovládat kameru, která se chová jinak při záběru pouze na dva hráče.

Kooperativní pojetí hry se podepíše i na dialozích, kdy ostatní hráči budou moci naznačit serveru, kterou z nabízených možností by sami zvolili.

Třeba redaktor Destructoidu své dojmy z kooperativního hraní shrnul tím, že nové Dungeon Siege má stylem hry mnohem blíž k Baldur's Gate: Dark Alliance než původním dvěma dílům série.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments