If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicová edice GTA 5 pro současné konzole má přesné datum

I u nás, s extra vylepšeními.

Grand Theft Auto V si budeme moci vychutnat i na konzolích nové generace, společnost Rockstar oznámila vydání jejich krabicové verze na 12. dubna 2022.

Když se mladý pouliční podvodník, vysloužilý bankovní lupič a děsivý psychopat ocitnou zapleteni v děsivém kriminálním podsvětí a spletitém systému americké vlády a zábavního průmyslu, naplánují provést sérii nebezpečných loupeží a přežít v nelítostném městě, ve kterém nemohou věřit nikomu – nejméně však jeden druhému.

Zažijte GTA Online, dynamický a neustále se vyvíjející online svět až pro 30 hráčů, kde se můžete z pouličních podvodníků vyšplhat a stát se králem svého vlastního zločineckého impéria.

Hráči vlastnící next-gen konzole si mohou užívat, vylepšení vozidel, Career Builder, stejně jako všechny upgrady, rozšíření a obsah GTA Online, které byly vydány od uvedení na trh, ať už sólo nebo s přáteli. Zahrajte si odvážné kooperativní loupeže, vstupte do adrenalinových kaskadérských závodů, soutěžte v jedinečných režimech proti sobě nebo se potkejte ve společenských prostorách včetně nočních klubů, arkád, večírků v podkroví domů, na závodech s auty a mnoho dalšího.

Prozkoumejte Los Santos a Blaine County podrobněji než kdy předtím, nyní obsahuje:

• OHROMUJÍCÍ VIZUÁLY — Vylepšená úroveň věrnosti a výkonu s novými grafickými režimy s rozlišením až 4K, až 60 snímků za sekundu, možnostmi HDR, sledováním paprsků, vylepšenou kvalitou textur a monoho dalšího.

• RYCHLEJŠÍ NAČÍTÁNÍ – Rychlejší přístup k akci, svět Los Santos a Blaine County se nyní načítá rychleji než kdy předtím.

• PROSTOROVÝ ZVUK — Poslouchejte zvuky světa s naprostou přesností: sešlápnutí plynu ukradeného superauta, rachot sousední střelby, řev vrtulníku nad hlavou a mnoho dalšího.

Navíc zcela nová vylepšení neustále se vyvíjejícího světa GTA Online, včetně:

• EXKLUZIVNÍ NOVÝ OBSAH — Vstupte do Hao's Special Works na Los Santos Car Meet, kde najdete elitní nové upgrady a exkluzivní úpravy. Pak vezměte tato upravená a výkonná vozidla na závody HSW, nové časovky a další.

• STAVEBNÍK KARIÉRY — Začněte v GTA Online s nástroji řemesla. Rychle si vyberte jednu ze čtyř firem – motorkář, vedoucí, majitel nočního klubu nebo obchodník se zbraněmi – a nastartujtesvůj podnik.

• NOVÝ DESIGN MENU — Okamžitý přístup ke všemu, co GTA Online nabízí, přímo z hlavní nabídky, včetně nejnovějších a nejoblíbenějších aktualizací.

• PŘÍSTUP KE VŠEM AKTUÁLNÍM A PŘEDCHOZÍM AKTUALIZACÍM — Ponořte se do více než 40 masivních aktualizací (a další ještě přijdou), které obsahují vše od honby za chybějícími hudebními soubory Dr. Dre s Franklinem Clintonem ve The Contract až po vysokooktanové podzemní pouliční závody akce Los Santos Tuners, loupeže na bujném tropickém ostrově Cayo Perico, do okruhu nočního života After Hours a The Diamond Casino & Resort; vše je k dispozici vedle široké škály závodů, režimů, aktivit a společenských prostor, které si můžete užít sami nebo s přáteli – včetně golfových hřišť, nočních klubů, arkád, salonků u bazénu a mnoha dalších.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Eurogamer-Team

Contributor

Comments